| Ražotāja daļas numurs : | TLC2254AMFKB |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 49 pcs Stock |
| Apraksts : | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 20LCCC |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | TLC2254AMFKB.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TLC2254AMFKB |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 20LCCC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 49 pcs |
| Datu lapas | TLC2254AMFKB.pdf |
| Spriegums - padeves diapazons (min) | 4.4 V |
| Spriegums - padeves diapazons (maks.) | 16 V |
| Spriegums - ieejas nobīde | 200 µV |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 20-LCCC (8.89x8.89) |
| Slew Rate | 0.12V/µs |
| Sērija | Automotive, AEC-Q100, LinCMOS™ |
| Iepakojums / lieta | 20-CLCC |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Izvades veids | Rail-to-Rail |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Shēmu skaits | 4 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Gain joslas platuma produkts | 210 kHz |
| Pašreizējais - piedāvājums | 160µA (x4 Channels) |
| Pašreizējais - izlaide / kanāls | 50 mA |
| Pašreizējais - ieejas nobīde | 1 pA |
| Pastiprinātāja tips | General Purpose |








IC OPAMP GP 210KHZ RRO 14SOIC

IC OPAMP GP 210KHZ RRO 14SOIC

IC OPAMP GP 210KHZ RRO 14TSSOP

IC OPAMP GP 210KHZ RRO 14SOIC

IC OPAMP GP 210KHZ RRO 14TSSOP

IC OPAMP GP 210KHZ RRO 14TSSOP

IC OPAMP GP 210KHZ RRO 14SOIC

IC OPAMP GP 210KHZ RRO 14SOIC

IC OPAMP GP 210KHZ RRO 14DIP

IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14CDIP