| Ražotāja daļas numurs : | TLC1549IDG4 | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments | Krājumu stāvoklis : | 6071 pcs Stock |
| Apraksts : | IC ADC 10BIT 38KSPS 1CH 8-SOIC | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TLC1549IDG4 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC ADC 10BIT 38KSPS 1CH 8-SOIC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 6071 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - Supply, Digital | 5V |
| Spriegums - Supply, Analog | 5V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-SOIC |
| Sērija | - |
| Paraugu ņemšanas ātrums (sekundē) | 38k |
| Atsauces veids | External |
| Rādītājs - S / H: ADC | 1:1 |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Ievade skaits | 1 |
| Bitu skaits | 10 |
| A / D pārveidotāju skaits | 1 |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 6 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Ievades veids | Single Ended |
| Iespējas | - |
| Detalizēts apraksts | 10 Bit Analog to Digital Converter 1 Input 1 SAR 8-SOIC |
| Datu saskarne | SPI |
| Konfigurācija | S/H-ADC |
| Bāzes daļas numurs | TLC1549 |
| Arhitektūra | SAR |








IC 10 BIT 38 KSPS ADC S/O 8-SOIC

IC ADC 10BIT 38KSPS 1CH 8-DIP

IC ADC 10BIT 38KSPS 1CH 8-SOIC

IC ADC 10BIT 38KSPS 1CH 8-SOIC

IC ADC 10BIT 38KSPS 1CH 8-SOIC

IC 10BIT 164KSPS ADC P/O 24-SOIC

IC 10 BIT 38 KSPS ADC S/O 8-DIP

IC ADC 10BIT 38KSPS 1CH 8-SOIC

IC ADC 10BIT 38KSPS 1CH 8-SOIC

IC 10-BIT SERIAL A/D CONV 8-DIP