| Ražotāja daļas numurs : | TL431ACDBVTE4 |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 50 pcs Stock |
| Apraksts : | IC VREF SHUNT ADJ SOT23-5 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TL431ACDBVTE4 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC VREF SHUNT ADJ SOT23-5 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 50 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - izlaide (min / fiksēts) | 2.495V |
| Spriegums - izlaide (maksimālais) | 36V |
| Spriegums - ievade | - |
| Tolerance | ±1% |
| Temperatūras koeficients | - |
| Piegādātāja ierīču komplekts | SOT-23-5 |
| Sērija | - |
| Atsauces veids | Shunt |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | SC-74A, SOT-753 |
| Izvades veids | Adjustable |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Troksnis - no 10Hz līdz 10kHz | - |
| Troksnis - no 0.1Hz līdz 10Hz | - |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Detalizēts apraksts | Shunt Voltage Reference IC 36V ±1% 100mA SOT-23-5 |
| Pašreizējais - piedāvājums | - |
| Pašreizējais - izlaide | 100mA |
| Pašreizējais - katods | 600µA |
| Bāzes daļas numurs | TL431A |








IC VREF SHUNT ADJ SOT23-5

IC VREF SHUNT ADJ SOT23-5

TL431 - Adjustable precision shu

IC VREF SHUNT ADJ SOT23-5

IC VREF SHUNT ADJ SOT23-5
IC VREF SHUNT ADJ 8SO

IC VREF SHUNT ADJ SOT23-3

IC VREF SHUNT ADJ SOT23-3

IC VREF SHUNT ADJ 1% TO236AB

IC VREF SHUNT ADJ SOT23-5