Daļas numurs:TL3472CDR
- Datums: 2024/05/14
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 5.33 MB
- Video ekrānuzņēmums



| Ražotāja daļas numurs : | TL3474AIPWE4 | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments | Krājumu stāvoklis : | 14800 pcs Stock |
| Apraksts : | IC OPAMP GP 4MHZ 14TSSOP | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TL3474AIPWE4 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC OPAMP GP 4MHZ 14TSSOP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 14800 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde, vienota / divkārša (±) | 4 V ~ 36 V, ±2 V ~ 18 V |
| Spriegums - ieejas nobīde | 1mV |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 14-TSSOP |
| Slew Rate | 13 V/µs |
| Sērija | - |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Izvades veids | - |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 105°C |
| Shēmu skaits | 4 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 20 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Gain joslas platuma produkts | 4MHz |
| Detalizēts apraksts | General Purpose Amplifier 4 Circuit 14-TSSOP |
| Pašreizējais - piedāvājums | 3.5mA |
| Pašreizējais - izlaide / kanāls | 34mA |
| Pašreizējais - ieejas nobīde | 100nA |
| Bāzes daļas numurs | TL3474A |
| Pastiprinātāja tips | General Purpose |











IC OPAMP GP 4MHZ 14SOIC

IC OPAMP GP 4MHZ 14SOIC

IC OPAMP GP 4MHZ 14TSSOP

IC OPAMP GP 4MHZ 14SOIC

IC OPAMP GP 4MHZ 14SOIC

IC OPAMP GP 4MHZ 14TSSOP

IC OPAMP GP 4MHZ 14TSSOP

IC OPAMP GP 4MHZ 14DIP

IC OPAMP GP 4MHZ 14DIP

IC OPAMP GP 4MHZ 14SOIC