| Ražotāja daļas numurs : | TL062ACD | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments | Krājumu stāvoklis : | 41333 pcs Stock |
| Apraksts : | IC OPAMP JFET 1MHZ 8SOIC | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TL062ACD |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC OPAMP JFET 1MHZ 8SOIC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 41333 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde, vienota / divkārša (±) | 7 V ~ 36 V, ±3.5 V ~ 18 V |
| Spriegums - ieejas nobīde | 3mV |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-SOIC |
| Slew Rate | 3.5 V/µs |
| Sērija | - |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Izvades veids | - |
| Citi vārdi | 296-7175-5 TL062ACDG4 TL062ACDG4-ND |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 70°C |
| Shēmu skaits | 2 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 10 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Gain joslas platuma produkts | 1MHz |
| Detalizēts apraksts | J-FET Amplifier 2 Circuit 8-SOIC |
| Pašreizējais - piedāvājums | 200µA |
| Pašreizējais - ieejas nobīde | 30pA |
| Bāzes daļas numurs | TL062A |
| Pastiprinātāja tips | J-FET |







SINGLE, 30-V, 1-MHZ, IN TO V+, J

TL062A - DUAL LOW-POWER JFET-INP

IC OPAMP JFET 1MHZ 8DIP

IC OPAMP JFET 2 CIRCUIT 8SOIC

IC OPAMP JFET 1MHZ 8SOIC

IC OPAMP JFET 1 CIRCUIT TO99-8

IC OPAMP JFET 1MHZ 8SOIC
IC OPAMP JFET 2 CIRCUIT 8SOIC
IC OPAMP JFET 1MHZ 8SO

IC OPAMP JFET 1MHZ 8SOIC