| Ražotāja daļas numurs : | TL052IPG4 | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments | Krājumu stāvoklis : | 19632 pcs Stock |
| Apraksts : | IC OPAMP JFET 3MHZ 8DIP | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TL052IPG4 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC OPAMP JFET 3MHZ 8DIP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 19632 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde, vienota / divkārša (±) | 10 V ~ 30 V, ±5 V ~ 15 V |
| Spriegums - ieejas nobīde | 650µV |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-PDIP |
| Slew Rate | 20.7 V/µs |
| Sērija | - |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Izvades veids | - |
| Citi vārdi | TL052IPE4 TL052IPE4-ND |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Shēmu skaits | 2 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Gain joslas platuma produkts | 3MHz |
| Detalizēts apraksts | J-FET Amplifier 2 Circuit 8-PDIP |
| Pašreizējais - piedāvājums | 4.8mA |
| Pašreizējais - ieejas nobīde | 30pA |
| Bāzes daļas numurs | TL052 |
| Pastiprinātāja tips | J-FET |








IC OPAMP JFET 3MHZ 8DIP

IC OPAMP JFET 2 CIRCUIT 20LCCC

IC OPAMP JFET 2.7MHZ 14SOIC

IC OPAMP JFET 2 CIRCUIT TO99-8

IC OPAMP JFET 3MHZ 8SOIC

IC OPAMP JFET 2.7MHZ 14SOIC

IC OPAMP JFET 3MHZ 8SOIC

IC OPAMP JFET 3MHZ 8SOIC

IC OPAMP JFET 2.7MHZ 14SOIC

IC OPAMP JFET 3MHZ 8SOIC