| Ražotāja daļas numurs : | THS3122CDR | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments | Krājumu stāvoklis : | 3986 pcs Stock |
| Apraksts : | IC OPAMP CFA 160MHZ 8SOIC | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | THS3122CDR |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC OPAMP CFA 160MHZ 8SOIC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 3986 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde, vienota / divkārša (±) | 10 V ~ 30 V, ±5 V ~ 15 V |
| Spriegums - ieejas nobīde | 4.4mV |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-SOIC |
| Slew Rate | 1550 V/µs |
| Sērija | - |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Izvades veids | - |
| Citi vārdi | THS3122CDRG4 THS3122CDRG4-ND |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 70°C |
| Shēmu skaits | 2 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Detalizēts apraksts | Current Feedback Amplifier 2 Circuit 8-SOIC |
| Pašreizējais - piedāvājums | 8.4mA |
| Pašreizējais - izlaide / kanāls | 440mA |
| Pašreizējais - ieejas nobīde | 6µA |
| Bāzes daļas numurs | THS3122 |
| Pastiprinātāja tips | Current Feedback |
| -3db Joslas platums | 160MHz |








IC OPAMP CFA 160MHZ 8SOIC

IC OPAMP CFA 160MHZ 8SOPWRPAD

IC OPAMP CFA 160MHZ 8SOPWRPAD

IC OPAMP CFA 160MHZ 8SOIC

IC OPAMP CFA 160MHZ 8SOPWRPAD

IC OPAMP CFA 160MHZ 8SOPWRPAD

IC OPAMP CFA 160MHZ 8SOPWRPAD

IC OPAMP CFA 160MHZ 8SOPWRPAD

IC OPAMP CFA 160MHZ 8SOPWRPAD

EVAL MOD FOR THS3122