| Ražotāja daļas numurs : | SN74S86D | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments | Krājumu stāvoklis : | 4624 pcs Stock |
| Apraksts : | IC GATE XOR 4CH 2-INP 14SOIC | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SN74S86D |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC GATE XOR 4CH 2-INP 14SOIC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 4624 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 14-SOIC |
| Sērija | 74S |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Citi vārdi | SN74S86DE4 SN74S86DE4-ND SN74S86DG4 SN74S86DG4-ND |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 70°C |
| Ievade skaits | 2 |
| Shēmu skaits | 4 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Max propagation delay @ V, Max CL | 10.5ns @ 5V, 15pF |
| Loģikas tips | XOR (Exclusive OR) |
| Loģikas līmenis - zems | 0.8V |
| Loģika līmenis - augsts | 2V |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Iespējas | - |
| Detalizēts apraksts | XOR (Exclusive OR) IC 4 Channel 14-SOIC |
| Current - Output High, Low | 1mA, 20mA |
| Bāzes daļas numurs | 74S86 |








IC GATE XOR 4CH 2-INP 14SOIC

IC GATE XOR 4CH 2-INP 14SOIC

IC GATE XOR 4CH 2-INP 14SOIC

IC COMPARATOR MAGNITUDE 16SO

IC COMPARATOR MAGNITUDE 16SO
IC GATE XOR 4CH 2-INP 14-DIP
MAGNITUDE COMPARATOR
IC GATE XOR 4CH 2-INP 14-SO

IC COMPARATOR MAGNITUDE 16SO

IC COMPARATOR MAGNITUDE 4B 16DIP