Daļas numurs:SN74LVC8T245PWR
- Datums: 2021/10/15
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 7.16 MB
- Video ekrānuzņēmums


| Ražotāja daļas numurs : | SN74LVCZ244ADWR |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 19978 pcs Stock |
| Apraksts : | IC BUF NON-INVERT 3.6V 20SOIC |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SN74LVCZ244ADWR |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC BUF NON-INVERT 3.6V 20SOIC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 19978 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 2.7 V ~ 3.6 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 20-SOIC |
| Sērija | 74LVCZ |
| Iepakojums | Original-Reel® |
| Iepakojums / lieta | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Izvades veids | 3-State |
| Citi vārdi | 296-9875-6 |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Elementu skaits | 2 |
| Bitu skaits uz elementu | 4 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 6 Weeks |
| Loģikas tips | Buffer, Non-Inverting |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Ievades veids | - |
| Detalizēts apraksts | Buffer, Non-Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SOIC |
| Current - Output High, Low | 24mA, 24mA |
| Bāzes daļas numurs | 74LVCZ244 |










IC BUF NON-INVERT 3.6V 20SOIC

IC BUF NON-INVERT 3.6V 20DIP

IC BUFFER NON-INVERT 3.6V 20SO

IC BUF NON-INVERT 3.6V 20DIP

IC BUF NON-INVERT 3.6V 20TSSOP

IC BUF NON-INVERT 3.6V 20SSOP

IC BUF NON-INVERT 3.6V 20SOIC

IC BUFFER INVERT 3.6V 20TSSOP

IC BUF NON-INVERT 3.6V 20SOIC

IC BUF NON-INVERT 3.6V 20TSSOP