Daļas numurs:SN74LVC8T245PWR
- Datums: 2021/10/15
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 7.16 MB
- Video ekrānuzņēmums


| Ražotāja daļas numurs : | SN74LVC2G241DCTR |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 23891 pcs Stock |
| Apraksts : | IC BUFFER NON-INVERT 5.5V SM8 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SN74LVC2G241DCTR |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC BUFFER NON-INVERT 5.5V SM8 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 23891 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 1.65 V ~ 5.5 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | SM8 (SSOP) |
| Sērija | 74LVC |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 8-LSSOP, 8-MSOP (0.110", 2.80mm Width) |
| Izvades veids | 3-State |
| Citi vārdi | 296-11935-2 |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Elementu skaits | 2 |
| Bitu skaits uz elementu | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 8 Weeks |
| Loģikas tips | Buffer, Non-Inverting |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Ievades veids | - |
| Detalizēts apraksts | Buffer, Non-Inverting 2 Element 1 Bit per Element 3-State Output SM8 (SSOP) |
| Current - Output High, Low | 32mA, 32mA |
| Bāzes daļas numurs | 74LVC2G241 |










IC BUFFER INVERT 5.5V 8DSBGA

IC BUFFER INVERT 5.5V 8DSBGA

IC BUFFER INVERT 5.5V 8DSBGA

IC BUFFER INVERT 5.5V 8DSBGA

IC BUF NON-INVERT 5.5V 8DSBGA

IC BUF NON-INVERT 5.5V 8DSBGA

IC BUF NON-INVERT 5.5V 8DSBGA

IC BUFFER NON-INVERT 5.5V US8

IC BUFFER INVERT 5.5V US8

IC BUFFER NON-INVERT 5.5V US8