Daļas numurs:SN74LVC8T245PWR
- Datums: 2021/10/15
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 7.16 MB
- Video ekrānuzņēmums


| Ražotāja daļas numurs : | SN74LVC1G175DBVT |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 350 pcs Stock |
| Apraksts : | IC FF D-TYPE SNGL 1BIT SOT23-6 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SN74LVC1G175DBVT |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC FF D-TYPE SNGL 1BIT SOT23-6 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 350 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 1.65 V ~ 5.5 V |
| Tips | D-Type |
| Trigera veids | Positive Edge |
| Sērija | 74LVC |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | SOT-23-6 |
| Izvades veids | Non-Inverted |
| Citi vārdi | 296-32298-2 74LVC1G175DBVTE4 74LVC1G175DBVTE4-ND SN74LVC1G175DBVT-ND |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Elementu skaits | 1 |
| Bitu skaits uz elementu | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Max propagation delay @ V, Max CL | 5ns @ 5V, 50pF |
| Ražotāja standarta svina laiks | 6 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Ieejas jauda | 3pF |
| Funkcija | Reset |
| Pašreizējais - Nepietiekošs (Iq) | 10µA |
| Current - Output High, Low | 32mA, 32mA |
| Pulksteņa biežums | 175MHz |
| Bāzes daļas numurs | 74LVC1G175 |










IC FF D-TYPE SNGL 1BIT SOT23-6

IC FF D-TYPE SNGL 1BIT 6DSBGA

IC FF D-TYPE SNGL 1BIT 6SON

IC INVERTER SCHMITT 1CH 4DSBGA
IC FF D-TYPE SNGL 1BIT SC70-6

IC INVERTER SCHMITT 1CH 5DSBGA

IC FF D-TYPE SNGL 1BIT SC70-6

IC FF D-TYPE SNGL 1BIT 6DSBGA

IC INVERTER SCHMITT 1CH 4DSBGA

IC INVERTER SCHMITT 1CH 5DSBGA