Daļas numurs:SN74LVC8T245PWR
- Datums: 2021/10/15
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 7.16 MB
- Video ekrānuzņēmums


| Ražotāja daļas numurs : | SN74LVC14ADGVR |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 2250 pcs Stock |
| Apraksts : | IC INVERTER SCHMITT 6CH 14TVSOP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SN74LVC14ADGVR |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC INVERTER SCHMITT 6CH 14TVSOP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 2250 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 1.65 V ~ 3.6 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 14-TVSOP |
| Sērija | 74LVC |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 14-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Citi vārdi | 296-8464-2 SN74LVC14ADGVRE4 SN74LVC14ADGVRE4-ND SN74LVC14ADGVRG4 SN74LVC14ADGVRG4-ND |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C |
| Ievade skaits | 6 |
| Shēmu skaits | 6 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Max propagation delay @ V, Max CL | 6.2ns @ 3.3V, 50pF |
| Ražotāja standarta svina laiks | 8 Weeks |
| Loģikas tips | Inverter |
| Loģikas līmenis - zems | 0.15 V ~ 0.8 V |
| Loģika līmenis - augsts | 1.3 V ~ 2 V |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Iespējas | Schmitt Trigger |
| Detalizēts apraksts | Inverter IC 6 Channel Schmitt Trigger 14-TVSOP |
| Pašreizējais - Nepietiekams (maksimālais) | 1µA |
| Current - Output High, Low | 24mA, 24mA |
| Bāzes daļas numurs | 74LVC14 |










IC INVERTER SCHMITT 6CH 14SOIC

IC INVERTER SCHMITT 6CH 14SOIC

IC INVERTER SCHMITT 6CH 14SOIC

IC INVERTER SCHMITT 6CH 14SOIC

IC INVERTER SCHMITT 6CH 14SSOP

IC INVERTER SCHMITT 6CH 14SOIC

IC INVERTER SCHMITT 6CH 14SSOP

IC INVERTER SCHMITT 6CH 14SSOP

IC INVERTER SCHMITT 6CH 14SOIC

IC INVERTER SCHMITT 6CH 14SOIC