Daļas numurs:SN74LVC8T245PWR
- Datums: 2021/10/15
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 7.16 MB
- Video ekrānuzņēmums


| Ražotāja daļas numurs : | SN74LVC04AQDRCT | RoHs statuss : | |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Texas Instruments | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | PROTOTYPE | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SN74LVC04AQDRCT |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | PROTOTYPE |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 1.65V ~ 3.6V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 14-SOIC |
| Sērija | 74LVC |
| Iepakojums / lieta | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C |
| Ievade skaits | 6 |
| Shēmu skaits | 6 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Max propagation delay @ V, Max CL | 4.3ns @ 3.3V, 50pF |
| Loģikas tips | Inverter |
| Ievades loģikas līmenis - zems | 0.7V ~ 0.8V |
| Ievades loģikas līmenis - augsts | 1.7V ~ 2V |
| Iespējas | - |
| Pašreizējais - Nepietiekams (maksimālais) | 1 µA |
| Current - Output High, Low | 24mA, 24mA |










IC INVERTER 6CH 6-INP 14TSSOP

IC INVERTER 6CH 6-INP 14SOIC

IC INVERTER 6CH 6-INP 14SOIC

IC INVERTER 6CH 6-INP 14TSSOP

IC INVERTER 6CH 6-INP 14TSSOP

IC INVERTER 6CH 6-INP 14TSSOP

IC INVERTER 6CH 6-INP 14TSSOP

IC INVERTER 6CH 6-INP 14SOIC

IC INVERTER 6CH 6-INP 14TSSOP

IC INVERTER 6CH 6-INP 14TSSOP