Daļas numurs:SN74LVC8T245PWR
- Datums: 2021/10/15
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 7.16 MB
- Video ekrānuzņēmums


| Ražotāja daļas numurs : | SN74LS368ANSR |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 1634 pcs Stock |
| Apraksts : | IC BUFFER INVERT 5.25V 16SO |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SN74LS368ANSR |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC BUFFER INVERT 5.25V 16SO |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 1634 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 16-SO |
| Sērija | 74LS |
| Iepakojums | Cut Tape (CT) |
| Iepakojums / lieta | 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Izvades veids | 3-State |
| Citi vārdi | 296-29137-1 |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Elementu skaits | 2 |
| Bitu skaits uz elementu | 2, 4 (Hex) |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 6 Weeks |
| Loģikas tips | Buffer, Inverting |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Ievades veids | - |
| Detalizēts apraksts | Buffer, Inverting 2 Element 2, 4 (Hex) Bit per Element 3-State Output 16-SO |
| Current - Output High, Low | 2.6mA, 24mA |
| Bāzes daļas numurs | 74LS368 |










IC OCT TRANSP D-TYP LATCH 20SOIC

IC BUFFER INVERT 5.25V 16DIP
IC BUFFER INVERT 5.25V 16DIP

IC OCT D-TYPE LATCH 20-SOIC
IC INVERTER DUAL 4,2-INPUT 16SO

IC BUFFER INVERT 5.25V 16DIP

IC OCT D-TYPE LATCH 20-SOIC
BUFFER/LINE DRIVER 6-CH INVERTIN

IC D-TYPE LATCH SGL 3-ST 20SOIC
OCTAL TRANSPARENT LATCH WITH 3 S