Daļas numurs:SN74LVC8T245PWR
- Datums: 2021/10/15
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 7.16 MB
- Video ekrānuzņēmums


| Ražotāja daļas numurs : | SN74LS348NSRE4 | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments | Krājumu stāvoklis : | 5492 pcs Stock |
| Apraksts : | IC PRIORITY ENCODER 8-3 16SO | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SN74LS348NSRE4 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC PRIORITY ENCODER 8-3 16SO |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 5492 pcs |
| Datu lapas | |
| Sprieguma piegādes avots | Single Supply |
| Spriegums - piegāde | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Tips | Priority Encoder |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 16-SO |
| Sērija | 74LS |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 70°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Neatkarīgas shēmas | 1 |
| Detalizēts apraksts | Priority Encoder 1 x 8:3 16-SO |
| Current - Output High, Low | 400µA, 24mA |
| Circuit | 1 x 8:3 |
| Bāzes daļas numurs | 74LS348 |










IC PRIORITY ENCODER SGL 16SO
MUX 1-ELEMENT BIPOLAR 8-IN

IC PRIORITY ENCODER 8-3 16SO
IC PRIORITY ENCODER 8-3 16SO
MULTIPLEXER BIPOLAR 8-IN 16-PIN
MULTIPLEXER, LS SERIES TTL

8 LINE TO 3 LINE ENCODER 16-DIP

IC PRIORITY ENCODER 8-3 16-SOIC
MULTIPLEXER, LS SERIES TTL

IC PRIORITY ENCODER SGL 16SOIC