- Datums: 2023/07/13
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 5.59 MB
- Video ekrānuzņēmums



| Ražotāja daļas numurs : | SN74HC573ADWR |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 937 pcs Stock |
| Apraksts : | IC OCT D-TYPE LATCH 20-SOIC |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SN74HC573ADWR |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC OCT D-TYPE LATCH 20-SOIC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 937 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 2 V ~ 6 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 20-SOIC |
| Sērija | 74HC |
| Iepakojums | Cut Tape (CT) |
| Iepakojums / lieta | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Izvades veids | Tri-State |
| Citi vārdi | 296-1203-1 |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 6 Weeks |
| Loģikas tips | D-Type Transparent Latch |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Neatkarīgas shēmas | 1 |
| Detalizēts apraksts | D-Type Transparent Latch 1 Channel 8:8 IC Tri-State 20-SOIC |
| Kavēšanās laiks - izplatīšana | 23ns |
| Current - Output High, Low | 7.8mA, 7.8mA |
| Circuit | 8:8 |
| Bāzes daļas numurs | 74HC573 |











IC LATCH OCT TRANSP D 3ST 20-DIP

IC TRANSP LATCH OCT D 3ST 20-DIP

IC OCTAL TRANSP LATCH 20-TSSOP

IC OCT D-TYPE LATCH 20-SOIC

IC OCT D-TYPE LATCH 20-DIP

IC LATCH OCT TRANSP D 3ST 20SOIC

IC LATCH OCT TRANSP D 3ST 20SOIC

IC LATCH OCT TRNSP D 3ST 20TSSOP

IC LATCH OCT TRANSP D 3ST 20-DIP

IC OCTAL TRANSP D-LATCH 20-SSOP