Daļas numurs:SN74HC573ADWR
- Datums: 2023/07/13
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 5.59 MB
- Video ekrānuzņēmums



| Ražotāja daļas numurs : | SN74HC00PWT |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 43055 pcs Stock |
| Apraksts : | IC GATE NAND 4CH 2-INP 14TSSOP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SN74HC00PWT |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC GATE NAND 4CH 2-INP 14TSSOP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 43055 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 2 V ~ 6 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 14-TSSOP |
| Sērija | 74HC |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Citi vārdi | 296-28618-2 SN74HC00PWT-ND SN74HC00PWTE4 SN74HC00PWTE4-ND SN74HC00PWTG4 SN74HC00PWTG4-ND |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Ievade skaits | 2 |
| Shēmu skaits | 4 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Max propagation delay @ V, Max CL | 15ns @ 6V, 50pF |
| Ražotāja standarta svina laiks | 12 Weeks |
| Loģikas tips | NAND Gate |
| Loģikas līmenis - zems | 0.5 V ~ 1.8 V |
| Loģika līmenis - augsts | 1.5 V ~ 4.2 V |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Iespējas | - |
| Detalizēts apraksts | NAND Gate IC 4 Channel 14-TSSOP |
| Pašreizējais - Nepietiekams (maksimālais) | 2µA |
| Current - Output High, Low | 5.2mA, 5.2mA |
| Bāzes daļas numurs | 74HC00 |











IC GATE NAND 4CH 2-INP 14SOIC

IC GATE NAND 4CH 2-INP 14TSSOP

IC GATE NAND 4CH 2-INP 14TSSOP

IC GATE NAND 4CH 2-INP 14TSSOP

IC GATE NAND 4CH 2-INP 14TSSOP

IC GATE NAND 4CH 2-INP 14SOIC

IC GATE NAND 4CH 2-INP 14TSSOP

PROTOTYPE

IC GATE NAND 4CH 2-INP 14SOIC

IC GATE NAND 4CH 2-INP 14TSSOP