Daļas numurs:SN74AHC1G125DBVR
- Datums: 2022/03/3
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 6.87 MB
- Video ekrānuzņēmums


| Ražotāja daļas numurs : | SN74AS8003PSRG4 | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments | Krājumu stāvoklis : | 5919 pcs Stock |
| Apraksts : | IC GATE NAND 2CH 2-INP 8SO | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SN74AS8003PSRG4 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC GATE NAND 2CH 2-INP 8SO |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 5919 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-SO |
| Sērija | 74AS |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 70°C |
| Ievade skaits | 2 |
| Shēmu skaits | 2 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Max propagation delay @ V, Max CL | 4.5ns @ 5V, 50pF |
| Loģikas tips | NAND Gate |
| Loģikas līmenis - zems | 0.8V |
| Loģika līmenis - augsts | 2V |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Iespējas | - |
| Detalizēts apraksts | NAND Gate IC 2 Channel 8-SO |
| Current - Output High, Low | 2mA, 20mA |
| Bāzes daļas numurs | 74AS8003 |










IC GATE NAND 6CH 2-INP 20SOIC
BUS DRIVER, AS SERIES

IC GATE NAND 6CH 2-INP 20SOIC
BUS DRIVER, AS SERIES
BUS DRIVER, AS SERIES

IC GATE NAND 6CH 2-INP 20SOIC

IC GATE NAND 2CH 2-INP 8SO

IC GATE NAND 2CH 2-INP 8SO

IC GATE NAND 6CH 2-INP 20SOIC

IC GATE NAND 6CH 2-INP 20SOIC