Daļas numurs:SN74AHC1G125DBVR
- Datums: 2022/03/3
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 6.87 MB
- Video ekrānuzņēmums


| Ražotāja daļas numurs : | SN74ALS323DWR | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments | Krājumu stāvoklis : | 4464 pcs Stock |
| Apraksts : | IC REGISTER SHIFT/STORAGE 20SOIC | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SN74ALS323DWR |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC REGISTER SHIFT/STORAGE 20SOIC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 4464 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 20-SOIC |
| Sērija | 74ALS |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Izvades veids | Tri-State |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 70°C |
| Elementu skaits | 1 |
| Bitu skaits uz elementu | 8 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loģikas tips | Register, Multiplexed |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Funkcija | Universal |
| Bāzes daļas numurs | 74ALS323 |










IC REGISTER SHIFT/STORAGE 20SOIC
PARALLEL IN/OUT, ALS SERIES

IC REGISTER SHIFT/STORAGE 20-DIP

IC REGISTER SHIFT/STORAGE 20SOIC

IC REGISTER, MULTIPLEXED 20SOIC
IC GATE NAND 1CH 8-INP 14-SO

IC REGISTER, MULTIPLEXED 20SOIC

IC REGISTER SHIFT/STORAGE 20SOIC

IC GATE NAND 1CH 8-INP 14SOP

IC REGISTER SHIFT/STORAGE 20SO