Daļas numurs:SN74AHC1G125DBVR
- Datums: 2022/03/3
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 6.87 MB
- Video ekrānuzņēmums


| Ražotāja daļas numurs : | SN74ALS158NG4 | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments | Krājumu stāvoklis : | 8844 pcs Stock |
| Apraksts : | IC SELECTOR/MUX QUAD 1-2 16-DIP | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SN74ALS158NG4 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC SELECTOR/MUX QUAD 1-2 16-DIP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 8844 pcs |
| Datu lapas | |
| Sprieguma piegādes avots | Single Supply |
| Spriegums - piegāde | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Tips | Multiplexer |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 16-PDIP |
| Sērija | 74ALS |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Citi vārdi | SN74ALS158NE4 SN74ALS158NE4-ND |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 70°C |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Neatkarīgas shēmas | 1 |
| Detalizēts apraksts | Multiplexer 4 x 2:1 16-PDIP |
| Current - Output High, Low | 400µA, 8mA |
| Circuit | 4 x 2:1 |
| Bāzes daļas numurs | 74ALS158 |










IC QUAD 1-OF-2 SEL/MUX 16-DIP
AND GATE, ALS SERIES
IC QUAD 1-OF-2 SELECT/MUX 16SO

IC DATA SELECTOR/MUX SGL 16SOIC

IC SELECTOR/MUX QUAD 1-2 16-SOIC
AND GATE, ALS SERIES

IC QUAD 1-OF-2 SELECT/MUX 16SO
AND GATE, ALS SERIES

IC SELECTOR/MUX QUAD 1-2 16-SOIC

IC SELECTOR/MUX QUAD 1-2 16-SOIC