Daļas numurs:SN74AHC1G125DBVR
- Datums: 2022/03/3
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 6.87 MB
- Video ekrānuzņēmums


| Ražotāja daļas numurs : | SN74AHCT08DGVR |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 601 pcs Stock |
| Apraksts : | IC GATE AND 4CH 2-INP 14TVSOP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SN74AHCT08DGVR |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC GATE AND 4CH 2-INP 14TVSOP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 601 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 14-TVSOP |
| Sērija | 74AHCT |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 14-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Citi vārdi | 296-4646-2 SN74AHCT08DGVRE4 SN74AHCT08DGVRE4-ND SN74AHCT08DGVRG4 SN74AHCT08DGVRG4-ND |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Ievade skaits | 2 |
| Shēmu skaits | 4 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Max propagation delay @ V, Max CL | 7.9ns @ 5V, 50pF |
| Ražotāja standarta svina laiks | 8 Weeks |
| Loģikas tips | AND Gate |
| Loģikas līmenis - zems | 0.8V |
| Loģika līmenis - augsts | 2V |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Iespējas | - |
| Detalizēts apraksts | AND Gate IC 4 Channel 14-TVSOP |
| Pašreizējais - Nepietiekams (maksimālais) | 2µA |
| Current - Output High, Low | 8mA, 8mA |
| Bāzes daļas numurs | 74AHCT08 |










IC GATE AND 4CH 2-INP 14SOIC

IC GATE AND 4CH 2-INP 14SSOP

IC GATE AND 4CH 2-INP 14SOIC

IC GATE AND 4CH 2-INP 14SOIC

MOS LOGIC AUTOMOTIVE

IC GATE AND 4CH 2-INP 14SOIC

IC GATE AND 4CH 2-INP 14TSSOP

IC GATE AND 4CH 2-INP 14SOIC

IC GATE AND 4CH 2-INP 14SOIC

IC INVERTER 6CH 6-INP 14VQFN