Daļas numurs:SN74AHC1G125DBVR
- Datums: 2022/03/3
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 6.87 MB
- Video ekrānuzņēmums


| Ražotāja daļas numurs : | SN74AHC540DBR |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 360 pcs Stock |
| Apraksts : | IC BUFFER INVERTING 5.5V 20SSOP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SN74AHC540DBR |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC BUFFER INVERTING 5.5V 20SSOP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 360 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 2 V ~ 5.5 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 20-SSOP |
| Sērija | 74AHC |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Izvades veids | 3-State |
| Citi vārdi | 296-4604-2 SN74AHC540DBRE4 SN74AHC540DBRE4-ND SN74AHC540DBRG4 SN74AHC540DBRG4-ND |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Elementu skaits | 1 |
| Bitu skaits uz elementu | 8 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 6 Weeks |
| Loģikas tips | Buffer, Inverting |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Ievades veids | - |
| Detalizēts apraksts | Buffer, Inverting 1 Element 8 Bit per Element 3-State Output 20-SSOP |
| Current - Output High, Low | 8mA, 8mA |
| Bāzes daļas numurs | 74AHC540 |










IC SWITCH QUAD 1X1 14TSSOP

IC SWITCH QUAD 1X1 14SO

IC SWITCH QUAD 1X1 14TSSOP

IC SWITCH QUAD 1X1 14QFN

IC SWITCH QUAD 1X1 14TSSOP

IC BUFFER INVERTING 5.5V 20TVSOP

IC BUFFER INVERTING 5.5V 20SOIC

IC BUFFER INVERTING 5.5V 20SOIC

IC BUFFER INVERTING 5.5V 20SOIC

IC BUFFER INVERTING 5.5V 20SOIC