Daļas numurs:SN74AHC1G125DBVR
- Datums: 2022/03/3
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 6.87 MB
- Video ekrānuzņēmums


| Ražotāja daļas numurs : | SN74AHC158DR |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 1992 pcs Stock |
| Apraksts : | IC 2-1 QUAD SELECT/MUX 16-SOIC |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SN74AHC158DR |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC 2-1 QUAD SELECT/MUX 16-SOIC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 1992 pcs |
| Datu lapas | |
| Sprieguma piegādes avots | Single Supply |
| Spriegums - piegāde | 2 V ~ 5.5 V |
| Tips | Multiplexer |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 16-SOIC |
| Sērija | 74AHC |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Citi vārdi | 296-4558-2 SN74AHC158DRE4 SN74AHC158DRE4-ND SN74AHC158DRG4 SN74AHC158DRG4-ND |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 42 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Neatkarīgas shēmas | 1 |
| Detalizēts apraksts | Multiplexer 4 x 2:1 16-SOIC |
| Current - Output High, Low | 8mA, 8mA |
| Circuit | 4 x 2:1 |
| Bāzes daļas numurs | 74AHC158 |










IC QUAD DATA SELECT/MUX 16SO

IC 2-1 QUAD SELECT/MUX 16-TVSOP

IC QUAD DATA SELECT/MUX 16SO

IC QUAD DATA SELECT/MUX 16-TVSOP

IC DATA SELECTOR/MUX SGL 16SO

IC QUAD DATA SELECT/MUX 16-DIP

IC QUAD DATA SELECT/MUX 16-SOIC

IC 2-1 QUAD SELECT/MUX 16-SSOP

IC QUAD DATA SELECT/MUX 16-TSSOP

IC DATA SELECTOR/MUX SGL 16TVSOP