Daļas numurs:SN74AHC1G125DBVR
- Datums: 2022/03/3
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 6.87 MB
- Video ekrānuzņēmums


| Ražotāja daļas numurs : | SN74ACT74PWRG4 | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments | Krājumu stāvoklis : | 86079 pcs Stock |
| Apraksts : | IC FF D-TYPE DUAL 1BIT 14TSSOP | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SN74ACT74PWRG4 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC FF D-TYPE DUAL 1BIT 14TSSOP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 86079 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Tips | D-Type |
| Trigera veids | Positive Edge |
| Sērija | 74ACT |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Izvades veids | Differential |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Elementu skaits | 2 |
| Bitu skaits uz elementu | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Max propagation delay @ V, Max CL | 11ns @ 5V, 50pF |
| Ražotāja standarta svina laiks | 6 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Ieejas jauda | 3pF |
| Funkcija | Set(Preset) and Reset |
| Pašreizējais - Nepietiekošs (Iq) | 2µA |
| Current - Output High, Low | 24mA, 24mA |
| Pulksteņa biežums | 210MHz |
| Bāzes daļas numurs | 74ACT74 |










IC FF D-TYPE DUAL 1BIT 14TSSOP

IC FF D-TYPE DUAL 1BIT 14TSSOP
D FLIP-FLOP, ACT SERIES

IC FIFO ASYNC 1024X18 80QFP

IC FF D-TYPE DUAL 1BIT 14TSSOP

IC CLOCKED FIFO 1024X18 68-PLCC
FIFO, 1KX18, 18NS, SYNCHRONOUS
FIFO, 1KX18, 20NS, SYNCHRONOUS

IC FF D-TYPE DUAL 1BIT 14SOP

IC ASYNC FIFO MEM 1024X18 68PLCC