Daļas numurs:SN74AHC1G125DBVR
- Datums: 2022/03/3
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 6.87 MB
- Video ekrānuzņēmums


| Ražotāja daļas numurs : | SN74ACT573PWRE4 |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 41225 pcs Stock |
| Apraksts : | IC OCTAL D TRANSP LATCH 20-TSSOP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SN74ACT573PWRE4 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC OCTAL D TRANSP LATCH 20-TSSOP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 41225 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 20-TSSOP |
| Sērija | 74ACT |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Izvades veids | Tri-State |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 6 Weeks |
| Loģikas tips | D-Type Transparent Latch |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Neatkarīgas shēmas | 1 |
| Detalizēts apraksts | D-Type Transparent Latch 1 Channel 8:8 IC Tri-State 20-TSSOP |
| Kavēšanās laiks - izplatīšana | 6ns |
| Current - Output High, Low | 24mA, 24mA |
| Circuit | 8:8 |
| Bāzes daļas numurs | 74ACT573 |










IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC

IC OCT D-TYP TRNSP LATCH 20TSSOP

IC OCTAL D TRANSP LATCH 20-TSSOP

IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SSOP

IC OCTAL D TRANSP LATCH 20SO

IC D-TYPE LATCH SGL 3-ST 20TSSOP

IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC

IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC

IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SOIC

IC OCTAL D TRANSP LATCH 20SO