Daļas numurs:SN74AHC1G125DBVR
- Datums: 2022/03/3
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 6.87 MB
- Video ekrānuzņēmums


| Ražotāja daļas numurs : | SN74ACT3651-20PCB | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments | Krājumu stāvoklis : | 4607 pcs Stock |
| Apraksts : | IC CLOCKED FIFO MEMORY 120HLQFP | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SN74ACT3651-20PCB |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC CLOCKED FIFO MEMORY 120HLQFP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 4607 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 4.5V ~ 5.5V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 120-HLQFP (14x14) |
| Sērija | 74ACT |
| Retransmites iespējas | Yes |
| Programmējams karodziņu atbalsts | Yes |
| Iepakojums | Tray |
| Iepakojums / lieta | 120-LQFP Exposed Pad |
| Citi vārdi | 296-4416 |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 70°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Atmiņas izmērs | 72K (2K x 36) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Funkcija | Synchronous |
| FWFT atbalsts | No |
| Paplašināšanas veids | Depth, Width |
| Datu pārraides ātrums | 50MHz |
| Strāva - piegāde (maks.) | 400µA |
| Autobuss virzienā | Bi-Directional |
| Bāzes daļas numurs | 74ACT3651 |
| Piekļuves laiks | 13ns |










IC CLOCKED FIFO MEMORY 120HLQFP

IC CLOCKED FIFO MEMORY 132-QFP

IC CLOCKED FIFO MEMORY 132-QFP

IC CLOCKED FIFO MEMORY 132-QFP

IC CLOCKED FIFO MEMORY 120HLQFP
BI-DIRECTIONAL FIFO, 2KX36, 11NS
BUS DRIVER, ACT SERIES, 1-FUNC,

IC OCT TRANSP D-TYP LATCH 20SSOP

IC CLOCKED FIFO MEMORY 120HLQFP

IC CLOCKED FIFO MEMORY 132-QFP