Daļas numurs:SN74AHC1G125DBVR
- Datums: 2022/03/3
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 6.87 MB
- Video ekrānuzņēmums


| Ražotāja daļas numurs : | SN74ACT241NSRG4 |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 5690 pcs Stock |
| Apraksts : | IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 20SO |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SN74ACT241NSRG4 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 20SO |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 5690 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 20-SO |
| Sērija | 74ACT |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 20-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Izvades veids | 3-State |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Elementu skaits | 2 |
| Bitu skaits uz elementu | 4 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 6 Weeks |
| Loģikas tips | Buffer, Non-Inverting |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Ievades veids | - |
| Detalizēts apraksts | Buffer, Non-Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SO |
| Current - Output High, Low | 24mA, 24mA |
| Bāzes daļas numurs | 74ACT241 |










IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC

IC BUF NON-INVERT 5.5V 20TSSOP
INTERFACE CIRCUIT, CMOS,
IC BUFF/DVR 3-ST DUAL 20SO

IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC
BUS DRIVER, ACT SERIES, 4-BIT,

IC BUF NON-INVERT 5.5V 20DIP

IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 20SO

IC BUF NON-INVERT 5.5V 20TSSOP

IC BUF NON-INVERT 5.5V 20TSSOP