| Ražotāja daļas numurs : | REF5050IDGKT |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 350 pcs Stock |
| Apraksts : | IC VREF SERIES 5V 8VSSOP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | REF5050IDGKT |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC VREF SERIES 5V 8VSSOP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 350 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - izlaide (min / fiksēts) | 5V |
| Spriegums - ievade | 5.2 V ~ 18 V |
| Tolerance | ±0.05% |
| Temperatūras koeficients | 3ppm/°C |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-VSSOP |
| Sērija | - |
| Atsauces veids | Series |
| Iepakojums | Original-Reel® |
| Iepakojums / lieta | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Izvades veids | Fixed |
| Citi vārdi | 296-24507-6 |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Troksnis - no 10Hz līdz 10kHz | - |
| Troksnis - no 0.1Hz līdz 10Hz | 3µVp-p |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 2 (1 Year) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 16 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Detalizēts apraksts | Series Voltage Reference IC ±0.05% 10mA 8-VSSOP |
| Pašreizējais - piedāvājums | 1.2mA |
| Pašreizējais - izlaide | 10mA |
| Bāzes daļas numurs | REF5050 |








IC VREF SERIES 5V 8SOIC

IC VREF SERIES 5V 8SOIC

IC VREF SERIES 5V 8SOIC

IC VREF SERIES 5V 8SOIC
REFERENCE BOARD FOR ICE5AR2280CZ

IC VREF SERIES 5V 8VSSOP

IC VREF SERIES 5V 8SOIC
REFERENCE BOARD FOR ICE5BR2280BZ

IC VREF SERIES 5V 8SOIC

IC VREF SERIES 5V 8SOIC