| Ražotāja daļas numurs : | PTV03010WAH |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 915 pcs Stock |
| Apraksts : | DC DC CONVERTER 0.8-2.5V 8A |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | PTV03010WAH |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | DC DC CONVERTER 0.8-2.5V 8A |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 915 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - izeja 3 | - |
| Spriegums - izeja 2 | - |
| Spriegums - izlaide 1 | 0.8 ~ 2.5 V |
| Spriegums - ieeja (min) | 2.95V |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 3.65V |
| Tips | Non-Isolated PoL Module |
| Izmērs / Izmēri | 0.90" L x 0.33" W x 0.40" H (22.9mm x 8.4mm x 10.2mm) |
| Sērija | PTV03010W |
| Iepakojums | Tray |
| Iepakojums / lieta | 8-SIP Module |
| Citi vārdi | 296-20986 |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Rezultātu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 26 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Iespējas | UVLO |
| Efektivitāte | 93% |
| Detalizēts apraksts | Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 2.5 V 8A 2.95V - 3.65V Input |
| Pašreizējais - izlaide (maksimālais) | 8A |
| Bāzes daļas numurs | PTV03010W |
| Pieteikumi | ITE (Commercial) |








DC DC CONVERTER 0.8-3.6V 29W
NoliktavāCAP 5F -10% +20% 6V T/H
PRODUCTVITY STATION
DC DC CONVERTER 0.8-2.5V 45W

DC DC CONVERTER 0.8-3.6V 8A
CAP 5F -10% +20% 6V T/H
DC DC CONVERTER 0.8-2.5V 20W
CAP 3F -10% +20% 6V T/H
DC DC CONVERTER 0.8-3.6V 28.8W

DC DC CONVERTER 0.8-2.5V 18A