| Ražotāja daļas numurs : | PTH03060WAS |
|---|---|
| RoHs statuss : | Satur svina / RoHS neatbilstību |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 386 pcs Stock |
| Apraksts : | DC DC CONVERTER 0.8-2.5V 25W |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | PTH03060WAS |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | DC DC CONVERTER 0.8-2.5V 25W |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Satur svina / RoHS neatbilstību |
| Pieejamais daudzums | 386 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - izeja 3 | - |
| Spriegums - izeja 2 | - |
| Spriegums - izlaide 1 | 0.8 ~ 2.5 V |
| Spriegums - ieeja (min) | 2.95V |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 3.65V |
| Tips | Non-Isolated PoL Module |
| Izmērs / Izmēri | 0.99" L x 0.62" W x 0.38" H (25.3mm x 15.8mm x 9.6mm) |
| Sērija | PTH03060W |
| Iepakojums | Tray |
| Iepakojums / lieta | 10-SMD Module |
| Citi vārdi | 296-20386 PTH03060WAS-ND |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Rezultātu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Iespējas | Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO |
| Efektivitāte | 93% |
| Detalizēts apraksts | Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 2.5 V 10A 2.95V - 3.65V Input |
| Pašreizējais - izlaide (maksimālais) | 10A |
| Bāzes daļas numurs | PTH03060W |
| Pieteikumi | ITE (Commercial) |








DC DC CONVERTER 0.8-2.5V 25W
DC DC CONVERTER 0.8-2.5V 25W
Noliktavā
DC DC CONVERTER 0.8-2.5V 25W
DC DC CONVERTER 0.8-2.5V 25W
Noliktavā
DC DC CONVERTER 0.8-2.5V 10A
DC DC CONVERTER 0.8-2.5V 25W
NoliktavāDC DC CONVERTER 0.8-2.5V 25W
Noliktavā
DC DC CONVERTER 0.8-2.5V 25W

DC DC CONVERTER 0.8-2.5V 25W
Noliktavā
DC DC CONVERTER 0.8-2.5V 10A