| Ražotāja daļas numurs : | PT6606B | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments | Krājumu stāvoklis : | 388 pcs Stock |
| Apraksts : | DC DC CONVERTER 1.8V 13W | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | PT6606B |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | DC DC CONVERTER 1.8V 13W |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 388 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - izeja 3 | - |
| Spriegums - izeja 2 | - |
| Spriegums - izlaide 1 | 1.8V |
| Spriegums - ieeja (min) | 3.1V |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 6V |
| Tips | Non-Isolated PoL Module |
| Izmērs / Izmēri | 2.36" L x 1.22" W x 0.42" H (59.9mm x 31.0mm x 10.7mm) |
| Sērija | PT6600 |
| Iepakojums | Tray |
| Iepakojums / lieta | 14-SMD Module |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Rezultātu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Iespējas | Remote On/Off, OTP |
| Efektivitāte | 68% |
| Detalizēts apraksts | Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.8V 9A 3.1V - 6V Input |
| Pašreizējais - izlaide (maksimālais) | 9A |
| Bāzes daļas numurs | PT6606 |
| Pieteikumi | ITE (Commercial) |








DC DC CONVERTER 1.2V 9A

DC DC CONVERTER 1.8V 9A

DC DC CONVERTER 1.2V 9A

DC DC CONVERTER 1.8V 13W

DC DC CONVERTER 1.8V 9A

DC DC CONVERTER 1.2V 9A

DC DC CONVERTER 1.2V 8W

DC DC CONVERTER 1.8V 13W

DC DC CONVERTER 1.2V 9A

DC DC CONVERTER 1.8V 13W