| Ražotāja daļas numurs : | PT6474N | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments | Krājumu stāvoklis : | 5774 pcs Stock |
| Apraksts : | DC DC CONVERTER 1.8V 14A | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | PT6474N |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | DC DC CONVERTER 1.8V 14A |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 5774 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - izeja 3 | - |
| Spriegums - izeja 2 | - |
| Spriegums - izlaide 1 | 1.8V |
| Spriegums - ieeja (min) | 2.95V |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 3.65V |
| Tips | Non-Isolated PoL Module |
| Izmērs / Izmēri | 1.71" L x 0.48" W x 0.68" H (43.4mm x 12.2mm x 17.3mm) |
| Sērija | Excalibur™ PT6470 |
| Iepakojums | Tray |
| Iepakojums / lieta | 12-SIP Module |
| Citi vārdi | 296-20184 PT6474N-ND |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Rezultātu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Iespējas | - |
| Efektivitāte | 91% |
| Detalizēts apraksts | Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.8V 14A 2.95V - 3.65V Input |
| Pašreizējais - izlaide (maksimālais) | 14A |
| Bāzes daļas numurs | PT6474 |
| Pieteikumi | ITE (Commercial) |








DC DC CONVERTER 1.2V 14A

DC DC CONVERTER 1.8V 14A

DC DC CONVERTER 2V 14A

DC DC CONVERTER 2V 14A

DC DC CONVERTER 1.5V 14A

DC DC CONVERTER 1.8V 14A

DC DC CONVERTER 1.5V 14A

DC DC CONVERTER 1.2V 14A

DC DC CONVERTER 2V 14A

DC DC CONVERTER 1.5V 14A