| Ražotāja daļas numurs : | PT5062CT | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments | Krājumu stāvoklis : | 5166 pcs Stock |
| Apraksts : | DC DC CONVERTER +/-15V 9W | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | PT5062CT |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | DC DC CONVERTER +/-15V 9W |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 5166 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - izeja 3 | - |
| Spriegums - izeja 2 | -15V |
| Spriegums - izlaide 1 | 15V |
| Spriegums - ieeja (min) | 4.75V |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 14V |
| Tips | Non-Isolated PoL Module |
| Izmērs / Izmēri | - |
| Sērija | PT5060 |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 12-SIP SMD Module |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 85°C |
| Rezultātu skaits | 2 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Iespējas | - |
| Efektivitāte | 85% |
| Detalizēts apraksts | Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 400mA, 200mA 4.75V - 14V Input |
| Pašreizējais - izlaide (maksimālais) | 400mA, 200mA |
| Bāzes daļas numurs | PT5062 |
| Pieteikumi | ITE (Commercial) |








DC DC CONVERTER +/-15V .4A

IC CHIP

DC DC CONVERTER +/-15V 9W

IC CHIP

DC DC CONVERTER +/-15V 9W

IC CHIP

DC DC CONVERTER +/-15V .4A

DC DC CONVERTER +/-12V 9W

DC DC CONVERTER +/-15V 9W

DC DC CONVERTER +/-15V 9W