| Ražotāja daļas numurs : | PCM3168ATPAPQ1 |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 1653 pcs Stock |
| Apraksts : | IC CODEC AUDIO 24 BIT 64HTQFP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | PCM3168ATPAPQ1 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC CODEC AUDIO 24 BIT 64HTQFP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 1653 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - Supply, Digital | 3 V ~ 3.6 V |
| Spriegums - Supply, Analog | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Tips | Audio |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 64-HTQFP (10x10) |
| Sigma Delta | Yes |
| Sērija | Automotive, AEC-Q100 |
| S / N attiecība, ADC / DAC (db) Tipa | 107 / 112 (Differential), 104 / 112 (Single-Ended) |
| Izšķirtspēja (biti) | 24 b |
| Iepakojums | Tray |
| Iepakojums / lieta | 64-TQFP Exposed Pad |
| Citi vārdi | 296-23900-5 |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 105°C |
| ADC / DAC skaits | 6 / 8 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 20 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Dynamic Range, ADC / DAC (db) Tipa | 107 / 112 (Differential), 104 / 112 (Single-Ended) |
| Detalizēts apraksts | Audio Interface 24 b Serial 64-HTQFP (10x10) |
| Datu saskarne | Serial |
| Bāzes daļas numurs | PCM3168A |








PROTOTYPE

IC CODEC AUDIO 24 BIT 64HTQFP

PROTOTYPE

IC CODEC AUDIO 24 BIT 64HTQFP

IC CODEC AUDIO 24 BIT 64HTQFP

KIT EVAL DEMO FOR PCM3070RHB

IC CODEC AUDIO 24 BIT 64HTQFP

PC/104+ SBC WITH INTEL ATOM

IC CODEC AUDIO 24 BIT 64HTQFP

IC VOICE/MODEM CODEC 24-SSOP