| Ražotāja daļas numurs : | PCF8575CDBG4 | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments | Krājumu stāvoklis : | 629 pcs Stock |
| Apraksts : | IC I/O EXPANDER I2C 16B 24SSOP | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | PCF8575CDBG4 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC I/O EXPANDER I2C 16B 24SSOP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 629 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 24-SSOP |
| Sērija | - |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Izvades veids | Open Drain |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| I / O skaits | 16 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 6 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Pārtraukt izvadi | Yes |
| Saskarne | I²C, SMBus |
| Iespējas | POR |
| Detalizēts apraksts | I/O Expander 16 I²C, SMBus 400kHz 24-SSOP |
| Pašreizējais - izlaides avots / izlietne | 10mA, 25mA |
| Pulksteņa biežums | 400kHz |
| Bāzes daļas numurs | PCF8575C |







IC I/O EXPANDER I2C 8B 16SOIC
IC I/O EXPANDER I2C 8B 20SSOP

IC I/O EXPANDER I2C 16B 24SSOP

IC I/O EXPANDER I2C 16B 24SSOP

IC I/O EXPANDER I2C 16B 24SSOP

IC I/O EXPANDER I2C 16B 24SOIC
IC I/O EXPANDER I2C 8B 20SSOP

IC I/O EXPANDER I2C 16B 24SOIC

IC I/O EXPANDER I2C 16B 24SSOP

IC I/O EXPANDER I2C 16B 24TVSOP