| Ražotāja daļas numurs : | OPA704UA |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 3500 pcs Stock |
| Apraksts : | IC OPAMP GP 3MHZ RRO 8SOIC |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | OPA704UA |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC OPAMP GP 3MHZ RRO 8SOIC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 3500 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde, vienota / divkārša (±) | 4 V ~ 12 V, ±2 V ~ 6 V |
| Spriegums - ieejas nobīde | 160µV |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-SOIC |
| Slew Rate | 3 V/µs |
| Sērija | - |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Izvades veids | Rail-to-Rail |
| Citi vārdi | 296-11922-5 296-11922-5-ND OPA704UAG4 OPA704UAG4-ND |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Shēmu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 2 (1 Year) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 6 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Gain joslas platuma produkts | 3MHz |
| Detalizēts apraksts | General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 8-SOIC |
| Pašreizējais - piedāvājums | 160µA |
| Pašreizējais - izlaide / kanāls | 10mA |
| Pašreizējais - ieejas nobīde | 1pA |
| Bāzes daļas numurs | OPA704 |
| Pastiprinātāja tips | General Purpose |








IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC

IC OPAMP GP 3MHZ RRO SOT23-5

IC OPAMP GP 3MHZ RRO 8DIP

IC OPAMP GP 1MHZ RRO SOT23-5

IC CMOS 1 CIRCUIT SOT23-5

IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP

IC OPAMP GP 3MHZ RRO 8SOIC

IC OPAMP GP 1MHZ RRO SOT23-5

IC OPAMP GP 1MHZ RRO SOT23-5

IC OPAMP GP 3MHZ RRO SOT23-5