Daļas numurs:OPA4322AIPWR
- Datums: 2024/04/7
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 9.3 MB
- Video ekrānuzņēmums



| Ražotāja daļas numurs : | OPA4364AQDRQ1 |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 2890 pcs Stock |
| Apraksts : | IC OPAMP GP 7MHZ RRO 14SOIC |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | OPA4364AQDRQ1 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC OPAMP GP 7MHZ RRO 14SOIC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 2890 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde, vienota / divkārša (±) | 1.8 V ~ 5.5 V, ±0.9 V ~ 2.75 V |
| Spriegums - ieejas nobīde | 1mV |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 14-SOIC |
| Slew Rate | 5 V/µs |
| Sērija | Automotive, AEC-Q100 |
| Iepakojums | Cut Tape (CT) |
| Iepakojums / lieta | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Izvades veids | Rail-to-Rail |
| Citi vārdi | 296-24548-1 |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C |
| Shēmu skaits | 4 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 20 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Gain joslas platuma produkts | 7MHz |
| Detalizēts apraksts | General Purpose Amplifier 4 Circuit Rail-to-Rail 14-SOIC |
| Pašreizējais - piedāvājums | 1.1mA |
| Pašreizējais - izlaide / kanāls | 85mA |
| Pašreizējais - ieejas nobīde | 1pA |
| Bāzes daļas numurs | OPA4364 |
| Pastiprinātāja tips | General Purpose |











IC OPAMP GP 6.5MHZ RRO 14SOIC

IC OPAMP GP 7MHZ RRO 14TSSOP

IC OPAMP GP 6.5MHZ RRO 14TSSOP

IC OPAMP GP 6.5MHZ RRO 14SOIC

IC OPAMP GP 6.5MHZ RRO 14SOIC

IC OPAMP GP 7MHZ RRO 14TSSOP

IC OPAMP GP 7MHZ RRO 14TSSOP

IC OPAMP GP 7MHZ RRO 14TSSOP

IC OPAMP GP 7MHZ RRO 14SOIC

IC OPAMP GP 6.5MHZ RRO 14SOIC