| Ražotāja daļas numurs : | OPA1013DN8G4 | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments | Krājumu stāvoklis : | 4874 pcs Stock |
| Apraksts : | IC OPAMP GP 600KHZ 8DIP | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | OPA1013DN8G4 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC OPAMP GP 600KHZ 8DIP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 4874 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde, vienota / divkārša (±) | 4 V ~ 36 V, ±2 V ~ 18 V |
| Spriegums - ieejas nobīde | 200µV |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-PDIP |
| Slew Rate | 0.35 V/µs |
| Sērija | - |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Izvades veids | - |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 70°C |
| Shēmu skaits | 2 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 12 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Gain joslas platuma produkts | 600kHz |
| Detalizēts apraksts | General Purpose Amplifier 2 Circuit 8-PDIP |
| Pašreizējais - piedāvājums | 350µA |
| Pašreizējais - ieejas nobīde | 7nA |
| Bāzes daļas numurs | OPA1013 |
| Pastiprinātāja tips | General Purpose |








IC OPAMP GP 600KHZ 8DIP

IC OPAMP INSTR 2MHZ TO99-8

OPA1013 PRECISION, SINGLE-SUPPLY

IC OPAMP GP 1 CIRCUIT TO99-8

IC OPAMP GP 1 CIRCUIT TO99-8

IC OPAMP GP 1 CIRCUIT TO99-8

IC OPAMP GP 600KHZ 8DIP

IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP

IC OPAMP GP 600KHZ 8DIP

IC OPAMP GP 1 CIRCUIT TO99-8