Daļas numurs:MSP430F5308IRGCR
- Datums: 2022/01/5
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 10.2 MB
- Video ekrānuzņēmums



| Ražotāja daļas numurs : | MSP430F6777AIPEU | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments | Krājumu stāvoklis : | 350 pcs Stock |
| Apraksts : | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 128LQFP | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | MSP430F6777AIPEU |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 128LQFP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 350 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd) | 1.8 V ~ 3.6 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 128-LQFP (20x14) |
| Ātrums | 25MHz |
| Sērija | MSP430F6xx |
| RAM lielums | 32K x 8 |
| Programmas atmiņas tips | FLASH |
| Programmas atmiņas izmērs | 256KB (256K x 8) |
| Perifērijas ierīces | Brown-out Detect/Reset, DMA, LCD, POR, PWM, WDT, 7x24b Sigma Delta Converter |
| Iepakojums | Tray |
| Iepakojums / lieta | 128-LQFP |
| Oscilatora tips | Internal |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C (TA) |
| I / O skaits | 90 |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 7 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| EEPROM izmērs | - |
| Detalizēts apraksts | CPUXV2 MSP430F6xx Microcontroller IC 16-Bit 25MHz 256KB (256K x 8) FLASH 128-LQFP (20x14) |
| Datu pārveidotāji | A/D 8x10b |
| Core izmērs | 16-Bit |
| Galvenais procesors | CPUXV2 |
| Savienojumi | I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART |











IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100LQFP

IC MCU 16BIT 256KB FLASH 128LQFP

IC MCU 16BIT 256KB FLASH 128LQFP

IC MCU 16BIT 256KB FLASH 128LQFP

IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100LQFP

IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100LQFP

IC MCU 16BIT 256KB FLASH 128LQFP

IC MCU 16BIT 256KB FLASH 128LQFP

IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100LQFP

IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100LQFP