Daļas numurs:MSP430F5308IRGCR
- Datums: 2022/01/5
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 10.2 MB
- Video ekrānuzņēmums



| Ražotāja daļas numurs : | MSP430AFE231IPWR |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 9616 pcs Stock |
| Apraksts : | IC MCU 16BIT 8KB FLASH 24TSSOP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | MSP430AFE231IPWR |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC MCU 16BIT 8KB FLASH 24TSSOP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 9616 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd) | 1.8 V ~ 3.6 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 24-TSSOP |
| Ātrums | 12MHz |
| Sērija | MSP430F2xx |
| RAM lielums | 512 x 8 |
| Programmas atmiņas tips | FLASH |
| Programmas atmiņas izmērs | 8KB (8K x 8) |
| Perifērijas ierīces | Brown-out Detect/Reset, PWM, WDT |
| Iepakojums | Cut Tape (CT) |
| Iepakojums / lieta | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Citi vārdi | 296-36665-1 |
| Oscilatora tips | Internal |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C (TA) |
| I / O skaits | 11 |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 8 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| EEPROM izmērs | - |
| Detalizēts apraksts | MSP430 MSP430F2xx Microcontroller IC 16-Bit 12MHz 8KB (8K x 8) FLASH 24-TSSOP |
| Datu pārveidotāji | A/D 1x24b |
| Core izmērs | 16-Bit |
| Galvenais procesors | MSP430 |
| Savienojumi | SPI, UART/USART |
| Bāzes daļas numurs | MSP430AFE231 |











IC MCU 16BIT 8KB FLASH 24TSSOP

IC MCU 16BIT 8KB FLASH 24TSSOP

IC MCU 16BIT 8KB FLASH 24TSSOP

IC MCU 16BIT 16KB FLASH 24TSSOP

IC MCU 16BIT 4KB FLASH 24TSSOP

IC MCU 16BIT 4KB FLASH 24TSSOP

IC MCU 16BIT 4KB FLASH 24TSSOP

IC MCU 16BIT 8KB FLASH 24TSSOP

IC MCU 16BIT 4KB FLASH 24TSSOP

IC MCU 16BIT 8KB FLASH 24TSSOP