| Ražotāja daļas numurs : | MAX3223IDW | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments | Krājumu stāvoklis : | 50 pcs Stock |
| Apraksts : | IC DRVR/RCVR MULTCH RS232 20SOIC | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | MAX3223IDW |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC DRVR/RCVR MULTCH RS232 20SOIC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 50 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 3 V ~ 5.5 V |
| Tips | Transceiver |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 20-SOIC |
| Sērija | - |
| Uztvērēja histerēze | 500mV |
| Protokols | RS232 |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Citi vārdi | MAX3223IDWE4 MAX3223IDWE4-ND |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Vadītāju / saņēmēju skaits | 2/2 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 20 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Duplex | Full |
| Detalizēts apraksts | 2/2 Transceiver Full RS232 20-SOIC |
| Datu pārraides ātrums | 250kbps |
| Bāzes daļas numurs | MAX3223 |








IC DRVR/RCVR MULTCH RS232 20SSOP

IC DRVR/RCVR MULTCH RS232 20SSOP

IC TXRX RS-232 W/SHTDWN 20TSSOP

IC DRVR/RCVR MLTCH RS232 20TSSOP

IC DRVR/RX MULTCH RS232 20TSSOP

IC DRVR/RCVR MULTCH RS232 20SSOP

IC DRVR/RCVR MULTCH RS232 20SOIC

IC DRVR/RX MULTCH RS232 20TSSOP

IC DRVR/RCVR MULTCH RS232 20SOIC

IC TXRX RS-232 W/SHTDWN 20TSSOP