| Ražotāja daļas numurs : | LP3470IM5-3.08 |
|---|---|
| RoHs statuss : | Satur svina / RoHS neatbilstību |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 50 pcs Stock |
| Apraksts : | IC CIRCUIT RESET PWR-ON SOT23-5 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | LP3470IM5-3.08 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC CIRCUIT RESET PWR-ON SOT23-5 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Satur svina / RoHS neatbilstību |
| Pieejamais daudzums | 50 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - slieksnis | 3.08V |
| Tips | Simple Reset/Power-On Reset |
| Piegādātāja ierīču komplekts | SOT-23-5 |
| Sērija | - |
| Atstatīt taimautu | 1 ms Minimum |
| Atiestatīt | Active Low |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | SC-74A, SOT-753 |
| Izeja | Open Drain or Open Collector |
| Citi vārdi | LP3470IM5-3.08TR |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C (TJ) |
| Monitorēto spriegumu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Detalizēts apraksts | Supervisor Open Drain or Open Collector 1 Channel SOT-23-5 |
| Bāzes daļas numurs | LP3470 |








IC CIRCUIT RESET PWR-ON SOT23-5

IC CIRCUIT RESET PWR-ON SOT23-5

IC RESET CIRCUIT 2.83V SOT23-5

IC CIRCUIT RESET PWR-ON SOT23-5

IC CIRCUIT RESET PWR-ON SOT23-5
IC SUPERVISOR PWR SUP SUPPORT FI

IC CIRCUIT RESET PWR-ON SOT23-5
IC SUPERVISOR PWR SUP SUPPORT FI
IC SUPERVISOR PWR SUP SUPPORT FI

IC CIRCUIT RESET PWR-ON SOT23-5