| Ražotāja daļas numurs : | LP311D |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 550 pcs Stock |
| Apraksts : | IC DIFF COMPARATOR 8-SOIC |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | LP311D |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC DIFF COMPARATOR 8-SOIC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 550 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde, vienota / divkārša (±) | 3.5 V ~ 30 V, ±1.75 V ~ 15 V |
| Spriegums - ieejas nobīde (maksimālā) | 7.5mV @ ±15V |
| Tips | Differential |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-SOIC |
| Sērija | - |
| Izplatīšanas kavēšanās (maks.) | - |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Izvades veids | Open-Collector, Open-Emitter |
| Citi vārdi | 296-9576-5 LP311DE4 LP311DE4-ND |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 70°C |
| Elementu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 8 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Histērēze | - |
| Detalizēts apraksts | Comparator Differential Open-Collector, Open-Emitter 8-SOIC |
| Pašreizējais - Nepietiekams (maksimālais) | 300µA |
| Pašreizējais - izlaide (veids) | - |
| Pašreizējais - ieejas diapazons (maksimālais) | 0.1µA @ ±15V |
| CMRR, PSRR (Typ) | - |
| Bāzes daļas numurs | LP311 |







23" LOW PROFILE STRAIGHT TO RIG
31" LOW PROFILE STRAIGHT TO RIGH
27" LOW PROFILE STRAIGHT TO RIGH

IC DIFF COMPARATOR 8-DIP

LEGENDPLATE 30 MM BOTH SIDE OFF

IC LP STRB DIFF COMPARATR 8-SOIC

IC LP STRB DIFF COMPARATR 8-SOIC
LP311 SINGLE, LOW-POWER, STROBED

IC LP STRB DIFF COMPARATR 8-SOIC
39" LOW PROFILE STRAIGHT TO RIGH