Daļas numurs:LP2981AIM5-3.3/NOPB
- Datums: 2021/10/15
- Ilgums: 9 sekundes
- Video lielums: 7.67 MB
- Video ekrānuzņēmums


| Ražotāja daļas numurs : | LP2988AIMM-3.2 | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments | Krājumu stāvoklis : | 6010 pcs Stock |
| Apraksts : | IC REG LINEAR 3.2V 200MA 8VSSOP | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | LP2988AIMM-3.2 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC REG LINEAR 3.2V 200MA 8VSSOP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 6010 pcs |
| Datu lapas | |
| Sprieguma izslēgšanās (maksimālā) | 0.35V @ 200mA |
| Spriegums - izlaide (min / fiksēts) | 3.2V |
| Spriegums - izlaide (maksimālais) | - |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 16V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-VSSOP |
| Sērija | - |
| Aizsardzības līdzekļi | Over Current, Over Temperature, Short Circuit |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| PSRR | 65dB (1kHz) |
| Izvades veids | Fixed |
| Izejas konfigurācija | Positive |
| Citi vārdi | LP2988AIMM-3.2TR |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C |
| Regulatoru skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Detalizēts apraksts | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.2V 200mA 8-VSSOP |
| Strāva - piegāde (maks.) | 3.7mA |
| Pašreizējais - Nepietiekošs (Iq) | 120µA |
| Pašreizējais - izlaide | 200mA |
| Kontroles funkcijas | Enable |
| Bāzes daļas numurs | LP2988 |










IC REG LINEAR 3V 200MA 8VSSOP

IC REG LINEAR 5V 200MA 8VSSOP

IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8VSSOP

IC REG LINEAR 3.8V 200MA 8VSSOP

IC REG LINEAR 2.7V 200MA 8VSSOP

IC REG LINEAR 2.8V 200MA 8VSSOP

IC REG LINEAR 2.8V 200MA 8VSSOP

IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8VSSOP

IC REG LINEAR 5V 200MA 8VSSOP

IC REG LINEAR 3V 200MA 8VSSOP