Daļas numurs:LP2981AIM5-3.3/NOPB
- Datums: 2021/10/15
- Ilgums: 9 sekundes
- Video lielums: 7.67 MB
- Video ekrānuzņēmums


| Ražotāja daļas numurs : | LP2985AIBPX-2.9 |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | National Semiconductor |
| Krājumu stāvoklis : | 12000 pcs Stock |
| Apraksts : | IC REG LINEAR FIXED LDO REG |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | LP2985AIBPX-2.9 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC REG LINEAR FIXED LDO REG |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | 12000 pcs |
| Datu lapas | |
| Sprieguma izslēgšanās (maksimālā) | 0.575V @ 150mA |
| Spriegums - izlaide (min / fiksēts) | 2.9V |
| Spriegums - izlaide (maksimālais) | - |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 16V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 5-uSMD (0.93x1.11) |
| Sērija | - |
| Aizsardzības līdzekļi | Over Current, Over Temperature, Short Circuit |
| Iepakojums / lieta | 5-VFBGA |
| Iesaiņojums | Bulk |
| PSRR | 45dB (1kHz) |
| Izvades veids | Fixed |
| Izejas konfigurācija | Positive |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Regulatoru skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Strāva - piegāde (maks.) | 2.5 mA |
| Pašreizējais - Nepietiekošs (Iq) | 95 µA |
| Pašreizējais - izlaide | 150mA |
| Kontroles funkcijas | Enable |









IC REG LINEAR FIXED LDO REG

IC REG LINEAR 1.8V 150MA 5USMD

IC REG LINEAR 3.3V 150MA 5USMD

IC REG LINEAR 2.5V 150MA 5USMD

IC REG LINEAR 5V 150MA 5USMD

IC REG LINEAR 4V 150MA 5USMD

IC REG LINEAR 3V 150MA 5USMD

IC REG LINEAR 2.8V 150MA 5USMD
IC REG LINEAR FIXED LDO REG

IC REG LINEAR 5V 150MA 5USMD