Daļas numurs:LP2951CSD-3.3/NOPB
- Datums: 2023/02/1
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 5.83 MB
- Video ekrānuzņēmums



| Ražotāja daļas numurs : | LP2951CMMX |
|---|---|
| RoHs statuss : | Satur svina / RoHS neatbilstību |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 3041 pcs Stock |
| Apraksts : | IC REG LIN POS ADJ 100MA 8VSSOP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | LP2951CMMX |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC REG LIN POS ADJ 100MA 8VSSOP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Satur svina / RoHS neatbilstību |
| Pieejamais daudzums | 3041 pcs |
| Datu lapas | |
| Sprieguma izslēgšanās (maksimālā) | 0.6V @ 100mA |
| Spriegums - izlaide (min / fiksēts) | 1.24V (5V) |
| Spriegums - izlaide (maksimālais) | 29V |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 30V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-VSSOP |
| Sērija | - |
| Aizsardzības līdzekļi | Over Current, Over Temperature, Short Circuit |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| PSRR | - |
| Izvades veids | Adjustable (Fixed) |
| Izejas konfigurācija | Positive |
| Citi vārdi | LP2951CMMXTR |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C |
| Regulatoru skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Detalizēts apraksts | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 5V, 1.24 V ~ 29 V 100mA 8-VSSOP |
| Strāva - piegāde (maks.) | 14mA |
| Pašreizējais - Nepietiekošs (Iq) | 120µA |
| Pašreizējais - izlaide | 100mA |
| Kontroles funkcijas | Enable |
| Bāzes daļas numurs | LP2951 |











IC REG LIN POS ADJ 100MA 8VSSOP

IC REG LINEAR ADJ LDO REGULATOR

IC REG LIN POS ADJ 100MA 8VSSOP

IC REG LIN POS ADJ 100MA 8VSSOP
IC REG LINEAR FIXED/ADJ POS LDO

IC REG LIN POS ADJ 100MA 8VSSOP

IC REG LIN POS ADJ 100MA 8VSSOP

IC REG LIN POS ADJ 100MA 8VSSOP

IC REG LIN POS ADJ 100MA 8VSSOP

IC REG LIN POS ADJ 100MA 8VSSOP