| Ražotāja daļas numurs : | LMV934MAX |
|---|---|
| RoHs statuss : | Satur svina / RoHS neatbilstību |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 11466 pcs Stock |
| Apraksts : | IC OPAMP GP 1.5MHZ RRO 14SOIC |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | LMV934MAX |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC OPAMP GP 1.5MHZ RRO 14SOIC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Satur svina / RoHS neatbilstību |
| Pieejamais daudzums | 11466 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde, vienota / divkārša (±) | 1.8 V ~ 5 V |
| Spriegums - ieejas nobīde | 1mV |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 14-SOIC |
| Slew Rate | 0.42 V/µs |
| Sērija | - |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Izvades veids | Rail-to-Rail |
| Citi vārdi | LMV934MAXTR |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C |
| Shēmu skaits | 4 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Gain joslas platuma produkts | 1.5MHz |
| Detalizēts apraksts | General Purpose Amplifier 4 Circuit Rail-to-Rail 14-SOIC |
| Pašreizējais - piedāvājums | 116µA |
| Pašreizējais - izlaide / kanāls | 100mA |
| Pašreizējais - ieejas nobīde | 14nA |
| Bāzes daļas numurs | LMV934 |
| Pastiprinātāja tips | General Purpose |








IC OPAMP GP 1.5MHZ RRO 14TSSOP

IC OPAMP GP 1.5MHZ RRO 14TSSOP

IC OPAMP GP 1.5MHZ RRO 14TSSOP

IC OPAMP GP 1.5MHZ RRO 14TSSOP

IC OPAMP GP 1.5MHZ RRO 14SOIC

IC OPAMP GP 1.5MHZ RRO 14TSSOP

IC OPAMP GP 1.5MHZ RRO 14SOIC

IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 14TSSOP

IC OPAMP GP 1.5MHZ RRO 14TSSOP

IC OPAMP GP 1.5MHZ RRO 14SOIC