| Ražotāja daļas numurs : | LMV931MF/NOPB |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 11250 pcs Stock |
| Apraksts : | IC OPAMP GP 1.5MHZ RRO SOT23-5 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | LMV931MF/NOPB |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC OPAMP GP 1.5MHZ RRO SOT23-5 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 11250 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde, vienota / divkārša (±) | 1.8 V ~ 5.5 V, ±0.9 V ~ 2.75 V |
| Spriegums - ieejas nobīde | 1mV |
| Piegādātāja ierīču komplekts | SOT-23-5 |
| Slew Rate | 0.42 V/µs |
| Sērija | - |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | SC-74A, SOT-753 |
| Izvades veids | Rail-to-Rail |
| Citi vārdi | LMV931MF/NOPBTR LMV931MFNOPB |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C |
| Shēmu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Gain joslas platuma produkts | 1.5MHz |
| Detalizēts apraksts | General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail SOT-23-5 |
| Pašreizējais - piedāvājums | 116µA |
| Pašreizējais - izlaide / kanāls | 100mA |
| Pašreizējais - ieejas nobīde | 14nA |
| Bāzes daļas numurs | LMV931 |
| Pastiprinātāja tips | General Purpose |








IC OPAMP GP 1.5MHZ RRO SC70-5

IC OPAMP GP 1.5MHZ RRO SC70-5

IC OPAMP GP 1.5MHZ RRO SOT23-5

IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SC70-5

IC OPAMP GP 1.5MHZ RRO SC70-5

IC OPAMP GP 1.5MHZ RRO SC70-5

IC OPAMP GP 1.5MHZ RRO SOT23-5

IC OPAMP GP 1.5MHZ RRO SC70-5

IC OPAMP GP 1.5MHZ RRO SOT23-5

IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5