Daļas numurs:LMV321IDBVR
- Datums: 2022/05/6
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 8.42 MB
- Video ekrānuzņēmums



| Ražotāja daļas numurs : | LMV324SIPWRE4 | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments | Krājumu stāvoklis : | 4451 pcs Stock |
| Apraksts : | IC OPAMP GP 1MHZ RRO 16TSSOP | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | LMV324SIPWRE4 |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC OPAMP GP 1MHZ RRO 16TSSOP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 4451 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde, vienota / divkārša (±) | 2.7 V ~ 5.5 V, ±1.35 V ~ 2.75 V |
| Spriegums - ieejas nobīde | 1.7mV |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 16-TSSOP |
| Slew Rate | 1 V/µs |
| Sērija | - |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Izvades veids | Rail-to-Rail |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Shēmu skaits | 4 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Gain joslas platuma produkts | 1MHz |
| Detalizēts apraksts | General Purpose Amplifier 4 Circuit Rail-to-Rail 16-TSSOP |
| Pašreizējais - piedāvājums | 410µA |
| Pašreizējais - ieejas nobīde | 15nA |
| Bāzes daļas numurs | LMV324 |
| Pastiprinātāja tips | General Purpose |











IC GP LV COMPARATOR SOT-23-5

IC OPAMP GP 1MHZ RRO 16TSSOP

IC OPAMP GP 1MHZ RRO 16SOIC

IC OPAMP GP 1MHZ RRO 14TSSOP

IC OPAMP GP 1MHZ RRO 16TSSOP

IC OPAMP GP 1MHZ RRO 16SOIC

IC COMPARATOR GP LOW VOLT SC70-5
IC GP LV COMPARATOR SOT-23-5

IC OPAMP GP 1MHZ RRO 16SOIC

IC OPAMP GP 1MHZ RRO 16SOIC