Daļas numurs:LMH6611MK/NOPB
- Datums: 2022/01/22
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 11.05 MB
- Video ekrānuzņēmums


| Ražotāja daļas numurs : | LMH6639MFX |
|---|---|
| RoHs statuss : | Satur svina / RoHS neatbilstību |
| Ražotājs / zīmols : | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Krājumu stāvoklis : | 6250 pcs Stock |
| Apraksts : | IC OPAMP VFB 90MHZ RRO SOT23-6 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | LMH6639MFX |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC OPAMP VFB 90MHZ RRO SOT23-6 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Satur svina / RoHS neatbilstību |
| Pieejamais daudzums | 6250 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde, vienota / divkārša (±) | 3 V ~ 12 V, ±1.5 V ~ 6 V |
| Spriegums - ieejas nobīde | 1.3mV |
| Piegādātāja ierīču komplekts | SOT-23-6 |
| Slew Rate | 200 V/µs |
| Sērija | VIP10™ |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | SOT-23-6 |
| Izvades veids | Rail-to-Rail |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Shēmu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Gain joslas platuma produkts | 90MHz |
| Detalizēts apraksts | Voltage Feedback Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail SOT-23-6 |
| Pašreizējais - piedāvājums | 4.18mA |
| Pašreizējais - izlaide / kanāls | 112mA |
| Pašreizējais - ieejas nobīde | 1.4µA |
| Bāzes daļas numurs | LMH6639 |
| Pastiprinātāja tips | Voltage Feedback |
| -3db Joslas platums | 228MHz |










IC OPAMP VFB 62MHZ RRO SOT23-5

IC OPAMP VFB 90MHZ RRO SOT23-6

IC OPAMP VFB 90MHZ RRO SOT23-6

IC OPAMP VFB 62MHZ RRO SOT23-5

IC OPAMP VFB 90MHZ RRO 8SOIC

IC OPAMP VFB 62MHZ RRO SOT23-5

IC OPAMP VFB 62MHZ RRO SOT23-5

IC OPAMP VFB 90MHZ RRO SOT23-6

IC OPAMP VFB 90MHZ RRO 8SOIC

IC OPAMP VFB 90MHZ RRO 8SOIC